Teknolojinin Ham Hali
whatsapp engel kaldırma hilesi, whatsapp da biri sizi engellerse, whatsapp da engellemek, whatsapp da engellenince, whatsapp da engelleme nasıl kaldırılır, whatsapp da engellenen kişi, whatsapp kişi engelleme nasıl kaldırılır, whatsapp da engellenince ne oluyor, WhatsApp'da engelleyen kişileri görmek, WhatsApp'da bizi engelleyen kişiyi görmek mümkün, WhatsApp'da kim engellemiş görme yöntemleri, whatsapp engellenince mesaj, whatsapp engellenince mesaj gider mi, whatsapp, whatsapp android

WhatsApp’da Bizi Kim Engellemiş Görme Yöntemleri

Gün geçtikçe gelişen teknoloji gözdemiz olan WhatsApp, hayatımıza türlü kolaylıklar getirirken yanında kuşkularıda getirmeyi ihmal etmiyor. 🙂

Bugünkü konumuz ise bizi WhatsApp’da engelleyen kişileri görmek, kısaca bunu düşmanlarımızı belirlemekte diyebiliriz.

Peki WhatsApp’da beni veya bizi engelleyen kişiyi görmek mümkün mü?whatsapp engel kaldırma hilesi, whatsapp da biri sizi engellerse, whatsapp da engellemek, whatsapp da engellenince, whatsapp da engelleme nasıl kaldırılır, whatsapp da engellenen kişi, whatsapp kişi engelleme nasıl kaldırılır, whatsapp da engellenince ne oluyor, WhatsApp'da engelleyen kişileri görmek, WhatsApp'da bizi engelleyen kişiyi görmek mümkün, WhatsApp'da kim engellemiş görme yöntemleri, whatsapp engellenince mesaj, whatsapp engellenince mesaj gider mi, whatsapp, whatsapp androidİşte sorunuzun cevabı, WhatsApp’da bizi engelleyen kişiyi görmek mümkün değil ama dolaylı yollardan bunu anlayabiliriz.

1-)Sizi engelleyebileceğini düşündüğünüz kişinin profiline tıkladığınızda, o kişinin son görülme tarihi gözükmüyorsa bu bir ihtimal.

2-)Deli gibi WhatsApp kullandığını düşündüğünüz birine yolladığınız mesaj, 2 tik yerine 1 tik almışsa bunu da bir ihtimal sayabiliriz.

3-)Geldik en mantıklı yönteme,  sizi engellediğini düşündüğünüz kişiyi yeni bir  WhatsApp grubuna eklemeye çalışın.
Bu işlemi yaparken hata alıyorsanız, %100 engellenmişsiniz diyebiliriz.

4-)Daha önceden WhatsApp profilini gördüğünüz kişinin şuan profil fotoğrafını göremiyorsanız, bunu da güçlü bir ihtimal sayabiliriz.

 

En kullanışlı ve anlaşılabilir WhatsApp’da kim engellemiş görme yöntemleri bunlar.Birinin sizi engelleyip engellemediğini öğrenmek için bilinmeyen uygulamaları kullanmanızı kesinlikle önermiyoruz.


Yorum