İnstagram TV Videoları Nasıl İndirilir?İnstagram, kullanıcılarının kanal oluşturup hazırladıkları içerikleri yayımlayabileceği ve bu yayımlanan içerikleri takipçilerine sunmayı hedefleyen İnstagram TV (İGTV) adında bir platform hazırlamıştı. İnstagram TV, dikey videolar ve genellikle uzun süreli içerikler üzerine kurulu bir platform olarak hazırlandı. IGTV’de beğendiğiniz videoları nasıl galerinize kaydedebileceğinizi sizler için derledik.

İGTV Videoları Nasıl İndirilir?

  • Öncelikle işlemlerimiz gayet kısa ve basit. İlk olarak indirmek istediğiniz videoda üç noktaya tıklayıp açılan pencereden videonun bağlantısını kopyalamanız gerekiyor.
  • Ardından buraya tıklayarak IGTV Downloader sitesine gidiyorsunuz.
  • Daha sonra anasayfada yer alan kutucuğa kopyaladığınız bağlantı linkini yapıştırıp “Search” butonuna basıyorsunuz.
  • Kısa süre sonra sayfanın alt kısmında “Download Now” butonu belirecektir. Butona tıkladıktan sonra mp4 formatında cihaz farkı gözetmeksizin (iPhone cihazların farklı bir formatı olduğu için bu adımlar iPhone’da sonuçsuz kalacaktır.) izleyebileceğiniz şekilde indirmeye başlayacaktır.

İndirme işleminizi 3. parti uygulama gerekmeden belirttiğimiz şekilde web sitesiyle yapabileceğiniz gibi 3. parti uygulama yükleyerek de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İGTV’den video indirmek için önerdiğimiz 3.parti uygulamalarının ve İGTV Android uygulama linkini altta bulunan linkler kısmından görebilirsiniz.

 

Böylelikle İGTV’de hoşunuza giden bir videoyu kolaylıkla arşivinize kaydedip dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Keyifli izlemeler… 🙂

 

LİNKLER;

***ANDROİD*** İGTV Video Downloader uygulamasını buraya tıklayarak edinebilirsiniz.

***ANDROİD*** İGTV Saver uygulamasını buraya tıklayarak edinebilirsiniz.

***ANDROİD*** İGTV Android uygulamasını buraya tıklayarak edinebilirsiniz.
Bir Yorum Alırız :)