Teknolojinin Ham Hali
gsm kodları,ımeı sorgulama kodu,numara bulma kodu,kamera ayarları,firmware,hata ayıklama kodu,revizyon kodu,donanımını öğrenme,android,akıllı telefon,pil hakkında,pil bilgisi öğrenme kodu,kısa kodlar,bilinmeyen numara kodu,turkcell gizli numara,avea,vodofone,gizli numara,hamtekno,

İlginç Akıllı Telefon Kodları

Arkadaşlar sizler için bu yazımızda kullandığımız akıllı telefonların kısa kodlarını bir araya getirdik.

Hattınızı yeni aldınız veya numaranızı unuttunuz bunu için ; *135# kodunu girmeniz yeterli.

* # 0 * # kodunu girerek telefonunuzla ilgili detaylı bilgilere ve test işlevlerine ulaşabilirsiniz.Telefonunuzun hakkında daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

* # * # 4636 # * # * kodunu girdiğinizde kullanım istatistikleri, pil bilgisi gibi telefonunuzun gizemli özelliklerine ulaşacaksınız.Mağlum günümüzde akıllı telefonlarda pil en önemli unsur haline geldi.

Pek kod sayılmasa da 1’i çevirerek gelen sesli mesajlarınızı dinleyebilirsiniz.

* # 34971539 # kodu, kamera ve kamera firmware’inin detaylarını gösterecektir.
Firmware nedir derseniz (çeşitli donanımların veya cihazın işlevlerini nasıl yerine getireceklerini bildiren ve genellikle tekrar yazılabilir olan ufak kodlardır.

Güçlü bir kod olan * # 197328640 # ile çeşitli hata ayıklama ayarlarına ulaşabilirsiniz. Bu kod sadece bazı Android’li cihazlarda çalışacaktır. Ekrana gelen ayarları dikkatle değiştirmenizde fayda var.* # 2222 # numarasıyla cihazınızın donanım revizyonunu görebilirsiniz.gsm kodları,ımeı sorgulama kodu,numara bulma kodu,kamera ayarları,firmware,hata ayıklama kodu,revizyon kodu,donanımını öğrenme,android,akıllı telefon,pil hakkında,pil bilgisi öğrenme kodu,kısa kodlar,bilinmeyen numara kodu,turkcell gizli numara,avea,vodofone,gizli numara,hamtekno,

* # 1111 # kodunu tuşladığınızda akıllı cebinizin tam adını göreceksiniz.

IMEI koduna genellikle telefonunuzun pilinin altından ulaşabilirsiniz. Ancak onu öğrenmenin çok daha kolay bir yolu var.
* # 06 # kodunu kullanmanız yeterli.Günümüzde de IMEI kodunun büyük bir önemi vardır. Mağlum çakma cihazlar çoğaldı.
* # 7594 # koduyla telefonunuzu tek bir adımda kapatabilirsiniz.

Telefon numaranızı gizleyerek arama yapmak, karşı tarafa “Bilinmeyen numara” olarak görünmek istiyorsanız,
# [arayacağınız telefon numarası] # 31 şeklinde arama yapın. Bu komut, sadece telefon görüşmeleri için geçerli.


Yorum Ekle