Hedef Kişinin Facebook Hesabını KapattırmaHedef kişinin facebook hesabı nasıl kapattırılır ?
Bugün sizlere kolayca herhangi bir facebook hesabını nasıl kapattırabilirsiniz onu aktaracağız. Umarız ki sadece gerektiği zaman kullanırsınız.

Hedef Kişinin Facebook Hesabını Kapattırma

Bu işlemleri yapmadan önce fazladan kullanabileceğiniz bir hesap olmalı yada facebook hesabı ele geçirme yöntemini biliyor olmalısınız.

Eğer facebook hesabı nasıl ele geçirilir daha önce okumadıysanız okumak için tıklayınız.

  • İlk olarak kapattırmak istediğiniz kişinin hesabının ne zaman kurulduğuna bakın.
    Profiline girdiğinizde sağ köşede ne zaman kurulduğunu görebilirsiniz.
  • Örneklerle devam edecek olursak ; diyelim ki kapattırmak istediğimiz hesap 2014 yılında kurulmuş , sizde 2014 yılından önce kurulmuş bir facebook hesabı bulun yada yukarıda facebook hesabı ele geçirme yöntemi ile bir hesap ele geçirin.
  • Böyle bir hesabı elde ettiğiniz zaman;
    Kapattırmak istediniz profile girin ve profil fotoğrafını – kapak fotoğrafını – adını ve ikinci adını aynı olacak şekilde değiştirip güncelleyin.
  • En son olarak da kapattırmak istediğiniz hesabı bu hesap beni taklit ediyor diye şikayet edip kapattırın.Sizin profiliniz daha önce bir tarihte kurulduğu için sorgusuz sualsiz diğer hesap kapatılacaktır.

Yada  buradan şikayet edin. Yaşı Tutmayan Bir Çocuğu Şikayet Etme 🙂  Profil 13 yaşından küçüktür diye şikayet talebi oluşturursanız %80 kapanır.  https://www.facebook.com/help/contact/209046679279097
Yorumlar

Bir Yorum Alırız :)