Teknolojinin Ham Hali

Google’dan Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur?

antalya escort
2017/18 Yeni Dönem - F@tih Ağı Yeni Bilgiler Paylaşılmıştır.! Hemen Buraya Tıklayarak Detaylara Ulaşabilirsiniz.

Bir çok kuruluş ve marka sunduğu hizmetler ile büyük rekabet halinde. Bunun en iyi örneklerinden birisi de havayolu şirketleri. Aynı andaki uçuş için farklı farklı fiyatlar ile karşılaşmanız mümkün. Bilet fiyatlarının ucuzunu bulmak için tek tek havayolu şirketlerinin web sitelerini inceleyip karşılaştırma yapmanız gerekebilir. Fakat tek tek hava yolu şirketlerinin web sitelerini gezmek size büyük zaman kaybettirecektir. Bugün kısa sürede ucuz bilet bulmanıza olanak sağlayacak  Google Uçuşlar servisini inceleyeceğiz.

 

Ucuz uçak bileti nasıl bulunur?

Google Uçuşlar  adresine girmeniz gerekiyor. Girince otomatik olarak kalkış yeri size en yakın havalimanı olarak seçilmiş oluyor. Ancak yine de kalkış ve varış noktasını değiştirebilirsiniz. Kalkış ve varış noktasını seçebildiğiniz gibi yolcu sınıfı, tek veya çift yön ve yolcu sayısı gibi özellikleri de seçebiliyorsunuz.

 Google Uçuşlar servisi ile en ucuz uçak biletini bulabilmek için başka bir yöntem;

 

Kısacası esnek bir seyahat aralığınız var ise 1 gün erteleyip yada 1 gün daha erken giderek daha ucuz bir yolculuk yapabilirsiniz.

 

Not; 

Google Uçuşlar servisi karşıyaka vestel servisi ucuz bileti bulmak için elinden geleni yapsa da her zaman elinden konak arçelik servisi gelen yetmiyor. Hava yolu şirketleri vergi gibi ek ücretlere tabi tuttuğu için bileti Google Uçuşlar’dan seçip hava yolu şirketinin sitesinden almakta fayda var.


Yorum Ekle