Fatih Ağı İçin Sizlerden Gelen BilgilerMerhaba Arkadaşlar,

 

Bu yazımızı okuyorsanız okullarda bulunan Fatih ağları için çözüm arayışı içinde olmalısınız.

Bizde sizler için sizlerden gelen 122 tane yorumu okuyarak bir çoğuna cevap vermeye çalıştık ve bazı arkadaşların deneyimleriniz sizlerle paylaşmak istedik.

 

Bahsedilen uygulamaların linkleri en sonda sizlerle paylaşılmıştır.

fatih projesi internet şifreleri, vpn Fatih Projesi Wifi Şifreleri, vpn fatih şifre 2016 - 2017, fatih kasım vpn,, vpn fatih yeni şifre, vpn fatih yeni şifre 2016 - 2017, fatih kasım vpn,, vpn Okul Wifilerine Bağlanma, vpn Okul Wifilerine Bağlanma Fatih Projesi, vpn Okul Wifilerine Bağlanma Fatih Projesi [ 2.Dönem – Şubat Ayı ], vpn okul wifilerinin şifreleri, vpn okulda tavandaki wifi, vpn okulda tavandaki wifiye bağlanma, vpn okuldaki wifi internete girmiyor, vpn turkcell bedava internet 2016 - 2017, fatih kasım vpn,, vpn wifi ye bağlanma, vpn yeni fatih wifi şifresi, vpn Yeni wifi şifresi,2016-2017 Ekim Ayı Fatih Projesi Çalışan VPN

Sizlerden gelen bilgiler ;

 

  • 1. “Telefonu samsung olanlar meb sertifikasini indirerek psiphon 61 kullanabilirler. 10mb den sonra yavaslama yoktur”.

 

  • 2. Arkadaslar telefonu samsung olanlar psiphon 61 apk kullanabilir. Samsung olmayanlar için ise psiphon 82 handler ui kullanabilirsiniz . İkisi de meb sertifikasi olmadan çalışmaz.

 

  • 3.Arkadaşlar psiphon pro lte haberler %100 çalışıyor. Denenmiştir.

   Kurduktan sonra programı açın. Gelen yerde Proxy type ı Real host yapın Proxy server a da Google.com yazın en altta saveye basın. Tüm cihazı tunelle diyin. Bu uygulamaya güveniyorum diyin kaydedin. En fazla 1 dk içinde bağlanacaktır.

 

  • 4. Küçük fatih ağında uc browser çalışıyor..

 

 • 5. Admin Bey Eklerseniz Sevinirim
  İnternete girmenin garantili yolunu acikliyorum bugun 3 arkadasima daha yaptım çalışıyor yani ilk önce 
  Buraya tıklayarak  vpn yi indirin kurun fakat Çalıştırmayın !!
  Daha sonra http://sertifika.meb.gov.tr bu adresten sertifikayi indirip dosya yöneticinizde bulun ve yükleyin cihazin bildirim kısmına üçgen gelicek korkmayın daha sonra vpn yi çalıştırın tüm cihazi tunelle diyin ve sabır yeri 5-6 dk beklemelisiniz elbet olacak psiphon vpn calisiyor dedigi zaman bildirim kismina gelip psiphonu kapatmadan sertifikayi kaldiriyoruz islemimiz bu kadar gule gule kullanin.

 

İndirme Linkleri

 

 

 

 

 

 • 5. Madde için zaten içerisinde indirme linki paylaşmıştır.

 

 

 

Arkadaşlar bunlar sizlerden gelenler, yani deneyip sonuç alan arkadaşlar sizlerle paylaşmamız için bizlere ilettiler. Bu ve paylaşamadığımız diğer bilgileri bizlere ileten arkadaşlar için bir teşekkürü borç biliriz. İyi Varsınız 🙂

 

 

Arkadaşlar benzer ama paylaşılmayan bir yöntem daha var. Sizlerden gelecek olan geri dönüşlerle hafta içerisinde onuda sizlerle paylaşmış olacağız. Sağlıcakla kalın…
Yorumlar

Bir Yorum Alırız :)