Erkeklerde Göğüs EstetiğiJinekomasti erkeklerde göğüs estetiği denildiğinde akla gelen ilk sorunların başında gelmektedir. Erkeklerde kadın tipi göğüs anlamına gelen jinekomasti, artık günümüzde kolay ve hızlı teknikler sayesinde güvenle tedavi edilebilmektedir. Doktorumuz Leyla Arvas’ın da sıklıkla bu alanda tercih ettiği tedavi yöntemlerinin başında vaser hi-def uygulaması gelmektedir. Bunun dışında bazı durumlarda kişilere sadece liposuction uygulaması da önerilebilmektedir.

Jinekomasti tedavisi nasıl belirlenir?

Öncelikle hastaların memelerindeki dokunun yağ dokusu mu? yoksa farklı bir doku fazlalığı mı? olup olmadığı yapılan muayenelerle belirlenmektedir. Bu muayenelerin neticesinde kişilere özel olarak belirlenen tedavilerimiz hemen uygulanmaya başlanabilmektedir. Genellikle cerrahi uygulamalar ile tedavi edilen jinekomasti sorunu, artık kolaylıkla tedavi edilebilmektedir.

Erkekte Göğüs Estetiği oldukça farklı teknikler ile yapılabilen ancak günümüzde en ekili yöntemlerden biri olarak kabul edilen ve neredeyse her klinik ve hastanede uygulanmakta olan tek yöntemlerden biri de vaser hi-def uygulamasıdır.

Vaser hi-def nedir?

Erkekte göğüs estetiği uygulaması olarak bilinen ve kliniğimizde oldukça tercih edilen Vaser hi-def kesi olmadan minik deliklerden giriş yapılarak gerçekleştirilen ve kişilere spor yapmış görünümü vermeye yarayan son derece etkili bir şekillendirme yöntemidir. Burada kesinlikle bölgesel yağ alımı sağlanmaz. O nedenle de zayıflamaya yönelik yapılan bir uygulama değildir.

En hızlı karın kası denildiğinde de şüphesiz ki yine her zaman olduğu gibi akla vaser yöntemi gelmektedir. Kısa sürede karın ve diğer bölgelerde spor yapmışcasına harika ve fit bir görünüm elde edilmesini sağlayan bu yöntem erkeklerin göğüs ve karın bölgesinde en çok tercih ettiği uygulamaların başında gelmektedir.

Vaser hi-def için uygun adaylar kimlerdir?

En hızlı karın kası yapılmasına olanak sağlayan vaser hi-def tekniği genellikle spor yapmasına rağmen kaslarının belirginleşmesinde sorun yaşayan genç ya da orta yaşlı erkekler tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra aşırı kilo alıp verme kaynaklı deride gevşemeler yaşayan kişilerde bu uygulama maalesef ki istenilen etkiyi vermemektedir. Kısacası kilolu olmayan ve spor yapmasına rağmen kaslarının belirgin olmadığını düşünen erkekler vaser hi-def uygulamasından yararlanabilmektedir. Detaylı bilgi ve randevu için www.drleylaarvas.com’u tıklayın!
Bir Yorum Alırız :)