Teknolojinin Ham Hali
Discovery Serisi Mesaj Şifresi Unutma - Kesin Çözüm, discovery mesaj şifresi unuttum, discovery mesaj şifresi kırma, discovery mesaj şifre kırma, discovery 2 mesaj şifre kırma, discovery2 mesaj şifresi unuttum, discovery 1 mesaj şifresi unuttum, general mobile discovery mesaj şifresi unuttum, gm elite mesaj şifresini unuttum, general mobile, mesaj şifresi unuttum, mesaj şifre kırma, discovery 2 plus, discovery 1,Discovery Serisi Mesaj Şifresi Unutma - Kesin Çözüm

Discovery Serisi Mesaj Şifresi Unutma – Kesin Çözüm

Merhabalar,

Bu yazısı okuyorsanız, sizde bizim gibi bir General Mobile discovery ürünü kullanıyorsunuz diyebiliriz.

Aynı olan bizimde başımıza geldi. Mesaj şifresini unuttum sorununun bütün çözüm  yollarını sizler için listeledik.
Discovery Serisi Mesaj Şifresi Unutma - Kesin Çözüm

1. Birinci yöntem en bilineni olan klasik Türk mantığı ” format “, eğer format atamam derseniz gelin 2. yola göz atalım.

2. Eğer ” Sistem Güncellemeleri ” altında yüklenmemiş olan bir güncelleme varsa, telefonunuzu güncellediğiniz zaman otomatik olarak bu şifrede kalkacaktır. Discovery 2 ve Discovery Elite modellerinde bizzat denenmiştir.Sistem güncelleştirmelerini kontrol etmek için : Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Güncellemeleri yolunu izleyerek ulaşabilirsiniz.3. Eğer yapacak güncelleştirmeniz de yoksa geriye  en sağlıklı yöntem alıyor.

Google play den bir tane mesaj uygulamasını indirerek, normal mesajları kullanmak yerine  artık o uygulama üzerinden gelen veya giden mesajlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Discovery Serisi Mesaj Şifresi Unutma - Kesin Çözüm

Sizler için alternatif ve sağlıklı olacak mesaj uygulamalarını listeledik.

  1. GO SMS Pro  (bunu öneriyoruz.)
  2. Messenger ( Face’nin messengeri değil 🙂

 

Böylece mutlaka ulaşamadığınız veya şifresini unuttuğunuz mesajlarınıza ulaşabilirsiniz.

 

 


Yorum

  • Arkadaşlar sms 8 yükleyin burdan silin sms leri sonra programı kaldırın şifreli mesajlar siliniyor

  • Sim kartının güvenlik kodu şifrenizdir. Hani doğum tarihi falan girersiniz ya o işte. Yani telefonun güvenlik kodunu açınca telefonu her kullanmak istediğinizde ekranda sorulan şifredir.