Çamaşır Makinesi Arızalarında Modern ÇözümlerÇamaşır makinesi teknolojisini yaygın olarak kullanan ev hanımları, gün içerisinde oldukça meşakkatli ve yorucu bir ev işi olan elde çamaşır yıkama derdinden kurtulabiliyor ve kendi kişisel aktivitelerine daha fazla vakit ayırabiliyor. Bu sebeple de çamaşırlarını daha iyi şekilde yıkayabilmesine de yardımcı olacak en ileri nesil çamaşır makinesi modellerine evlerinde yaygın olarak yer veriyor. Bu çerçevede de Arçelik markalı çamaşır makineleri sayesinde her çamaşır tipine özel şekilde çamaşır yıkama işlemini gerçekleştirerek, çamaşırların zarar görmesinin önüne geçilebildiği gibi çamaşır yıkama işlemi günün önemli bölümünü dolduran bir ev işi olmaktan çıkıyor. Soğanlık Arçelik Servisi merkezi tarafından Arçelik markalı çamaşır makinesinin kullanımı esnasında ev hanımlarının karşı karşıya kaldıkları problemlere yönelik olarak profesyonel çözümler sunuyor.

 

İleri nesil teknolojik özellikleri dolayısı ile profesyonel standartlarda ve doğru müdahalenin ayrı bir önem kazandığı Arçelik markalı çamaşır makinelerinde karşı karşıya kalınan tüm arızalanmalara yönelik olarak profesyonel ve kurumsal servis anlayışı çerçevesinde müdahaleler gerçekleştiriliyor. Bölgesel bazda dünya standartlarına uygun seviyelerde servis uygulamaları sunan Kaynarca Arçelik Servisi merkezinde özellikle uzman personeller tarafından çamaşır makinesinde karşı karşıya kalınan ister mekanik, isterse de elektriksel arızalanmalarda hızlı ve kalıcı çözümler sağlanır. Çamaşır makinesinin mevcut arızasına yapılan müdahaleler sonucunda uzun vadeli ve kaliteli bir dayanıklılık gösterecek bir çözüm teşkil etmesi en önemli noktalardan birisini oluşturuyor. Bu nedenle de çamaşır makinesi arıza onarım müdahalelerinde tüm uygulamalar bu çerçevede yönlendiriliyor.

 

Arçelik çamaşır makinesinde yaşanan arıza sonrasında 7gün 24 saat iletişim kurulabilen Kurtköy Arçelik Servisi çağrı merkezinden tamamen profesyonel hizmet anlayışına hakim kurumsal yapıda servis uygulamaları sunan uzman teknik personeller ile müdahaleler gerçekleştirilir. Bölgesel bazda faaliyet gösteren gezici servis araçlarının seri biçimde adrese erişim imkanı, günün önemli bir bölümünü alan servis aracı bekleme çilesinin de sona ermesine neden oluyor. Bu sayede hızlı ve modern standartlarda olduğu kadar son derece kaliteli çözümler oluşturulabiliyor. Bunun yanı sıra sadece orijinal Arçelik yedek parça ürünleri ile gerçekleştirilen parça değişimleri sayesinde arıza onarımının hem uzun vadeli hem de ekonomik olması sağlanabiliyor.
Bir Yorum Alırız :)