Arçelik Servis İzmirArçelik Servis İzmir ekibi olarak uzun yıllardan beri Türkiye’nin dört bir tarafından cihazların bakım ve onarım işlemleri için hizmet almak isteyen kişilere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Sunmuş olduğumuz avantajlı paketler sayesinde uygun fiyata profesyonel bir şekilde hizmet aldığınız için size yardımcı oluyoruz.

Eğer siz de bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinden sizin için hazırlamış olduğumuz içeriklere göz atabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir şekilde bize soru yöneltmek isterseniz de 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet vermeye devam eden çağrı merkezimizi size bu konuda yardımcı olacaktır.

Çağrı merkezimiz üzerinden Arçelik Servis İzmirle iletişime geçtikten kısa bir süre sonra ekip arkadaşlarımız ihtiyacınız olan hizmetleri sunabilmek için evinize kadar gelecektir. Günlük hayata kullanmakta olduğunuz cihazların bakım onarım işlerini düzenli bir şekilde yaparsanız kısa süre içerisinde yaşamış olduğunuz problemleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Aynı zamanda ekip arkadaşlarımız ile beraber işçilikle parça değişimi konusunda bir gonca garanti veriyoruz. Sunmuş olduğumuz bu garanti süreci sayesinde sizi ek masraf yapmaktan mümkün olduğu kadar uzaklaştırmış oluyoruz. Eğer siz de bugüne kadar sonuç olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız hemen Arcelikservisizmir.co web sitemiz üzerinde yer alan bilgilere göz atabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet vermekten dolayı gurur duyuyor ve çalışmalarımızı yapmaya devam ediyoruz.
Bir Yorum Alırız :)