Android Çoklu Pencere (MultiTasking) Uygulaması——————–Konumuz Güncellenmiştir————— İndirme Linki Paylaşılmıştır.——————-

Merhaba HamTekno Takipçileri,

Akıllı telefonlar geliştikçe, uygulamalarda gelişiyor.Tabi bu gelişen uygulamaların bir amacı var insanlara hizmet etmek.

 

Bu yazımızda sizlere yeni bir android uygulama tanıtacağız, belki içimizde bu uygulamadan haberdar olanlar mutlaka vardır.

MultiTasking

Bu uygulama sayesinde (aşağıda resimlerde de görüceksiniz.) tarayıcıda gezerken facebook’da  dolaşabiliyor.Youtube’den video izlerken biriyle mesajlaşabiliyor yada maillerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Android telefon ve tabletler için tasarlanan bu uygulama sizinde çok hoşunuza gidecek.

 

android,android uygulamalar,en güzel android uygulamalar,en faydalı android uygulamalar,multitasking,multitasking pro apk indir,multitasking indir,hamtekno,apk indir,çoklu pencere uygulaması apk indir, android çoklu pencere,tabletler için çoklu pencere uygulaması,telefonda aynı anda birden çok iş yapmak,multıtaskıng android,android uygulamalar,en güzel android uygulamalar,en faydalı android uygulamalar,multitasking,multitasking pro apk indir,multitasking indir,hamtekno,apk indir,çoklu pencere uygulaması apk indir, android çoklu pencere,tabletler için çoklu pencere uygulaması,telefonda aynı anda birden çok iş yapmak,multıtaskıngandroid,android uygulamalar,en güzel android uygulamalar,en faydalı android uygulamalar,multitasking,multitasking pro apk indir,multitasking indir,hamtekno,apk indir,çoklu pencere uygulaması apk indir, android çoklu pencere,tabletler için çoklu pencere uygulaması,telefonda aynı anda birden çok iş yapmak,multıtaskıng

 

 

Bu uygulama ile hayatınızı kolaylaştırıp, aynı anda birçok işinizi halledebilirsiniz.
Telefonlar akıllandıkça, bilgisayar kullanımına son derece az ihtiyaç duyulan bir ülkede, bu uygulama ile artık bilgisayara bile ihtiyacınız kalmayacak.

Google playde pro sürümü ücretli olan bu uygumalanın, normal sürümüde gayet son derecede işinizi görücek derecede, son derece başarılı bir uygulama.

İndirmek için Tıklayınız..

HamTekno.com..Takipte Kalın.
Yorumlar

  • merhaba multitasking de whatsapp acabilirmiyim
    oyun oynarken whatsapta acık olsun istiyorum oyun pause olmasın saygılarla

    • Denemeden birşey demek mümkün değil. Deneyip sonucu bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

      Ama whatsapp’ı bilgisayardan kullanmak varken, telefonda kullanmanın espirisi kalmadı diye düşünüyorum.

Bir Yorum Alırız :)