hamtekno.com reklam alanı

Başka Yerlerde Açık Kalan Gmail Hesabınızı Kapatın

text-gif


Okul Wifileri İçin Facebook'dan Yardımlaşıyoruz. Haydi Sende Katıl! (Sayfamızı Beğenmeyi de Unutma ama :) )

Merhaba Arkadaşlar, (bu giriş olayını da bir türlü beceremiyorum 🙂 )

Bugün bir konuda şüphede kaldım, gün içerisinde kullanmış olduğum yabancı bir bilgisayarda acaba Google Hesabımı kapatmışmıydım.

Daha sonra şüphede kaldığım Google Hesabımı (gmail,youtube vb.) şuan kullandığım bilgisayardan kapatabileceğim aklıma gelince, biraz rahatladım. Önemli birşey de yok da”  Tek Hesap Tüm Google işte”

 

Gelelim başka pc’lerde açık kalan gmail veya google hesabımızı nasıl kapatacağımıza,

Adım1; Kendi pc’miz üzerinden gmail.com ‘dan oturum açıyoruz, normal her zaman ki maillerimiz.

Adım2;Mailbox’sımızda sayfanın en altına iniyoruz, ve resimde de görüldüğü gibi “Ayrıntılar” a tıklıyoruz., gmail oturum kapatma, gmail açık kalan oturumu başka yerdn kapatma, Başka Yerlerde Açık Kalan Gmail Hesabınızı Kapatın, gmail açık kalan oturumu kapatma, başka pcde açık oturumu kapatma

 

Adım2; Buradan, hemen alttaki resimde de görebileceğiniz gibi, “Diğer Tüm Web Oturumlarını Kapat” butonuna tıklarsak. Diğer Ip’lerde açık kalan hesaplarımız kapanacaktır.

, gmail oturum kapatma, gmail açık kalan oturumu başka yerdn kapatma, Başka Yerlerde Açık Kalan Gmail Hesabınızı Kapatın, gmail açık kalan oturumu kapatma, başka pcde açık oturumu kapatmaBöylelikle hem hesaplarınız güvende, hemde içiniz rahat olacaktır.


Lütfen yorum bırakmayı unutmayın.
Bilgi paylaştıkca çoğalır. Yazımızı beğendiyseniz paylaşın,herkes faydalansın.
hamtekno.com reklam alanı

Yorumlar

Bir Yorum Alırız :)